Немає відгуків, додати
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Грілекс Донбас
+380 (67) 631-33-33

Про нас

КОМПАНІЯ «ГРІЛЕКС ДОНБАС» — ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР В УКРАЇНІ ГРИЛІВ І БАРБЕКЮ БРЕНДІВ CHAR-BROIL, SABER, OKLAHOMA JOE`S, KAMADO JOE. Всеукраїнський сайт компанії «Грілекс» - https://grillex.com.ua

 

Що таке TRU infrared?

Ексклюзивність та унікальність, інноваційність і економічність – це ті особливості, які об'єднують продукти бренду Char-Broil з технологією TRU infrared.

TRU-Infrared – це унікальна технологія приготування їжі за допомогою інфрачервоного тепла. Система розроблена і запатентована компанією Char-Broil; вона робить страви соковитими, запобігає спалахи вогню і пригорання їжі.

Зазвичай у людей виникає негативне ставлення до слова «випромінювання». Не хвилюйтеся, інфрачервоне тепло не має нічого спільного з ультрафіолетовим або радіоактивним випромінюванням.

Інфрачервоне випромінювання – це просто форма енергії, яка безпосередньо передає тепло від джерела до їжі і готує страви без допомоги повітря.

Під час приготування їжі за допомогою ІЧ променів продукти стерилізуються, знищуються шкідливі мікроорганізми, при цьому зберігаються всі мінерали і вітаміни. Інфрачервоні грилі не руйнують структури, а навпаки, зберігають всі природні якості продуктів. Інфрачервоне тепло схоже до сонячного і є найкориснішим для людини. Саме тому, 90% провідних ресторанів світу готують на інфрачервоних грилях.

Інформація про компанію

Назва:
Грілекс Донбас
Тип компанії:
Представництво

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner